Bezpłatny nocleg w Dubaju – usługa Dubai Connect

Bezpłatny nocleg w Dubaju – usługa Dubai Connect

W pewnych przypadkach, kiedy lot liniami Emirates obejmuje dłuższą przesiadkę w Dubaju, przewoźnik ma dla swoich pasażerów specjalną usługę, w ramach której zatroszczy się o ich zakwaterowanie, wyżywienie, transport i koszty wizowe – Dubai Connect.

Dla kogo jest dostępna usługa Dubai Connect?

Poniżej wykaz najważniejszych warunków, które należy spełnić, aby móc skorzystać z usługi bezpłatnej przesiadki w Dubaju. Jednak z uwagi na możliwe zmiany i pojawiające się promocje zaleca się, aby PRZED WYKUPIENIEM biletu pasażer skonsultował się z linią Emirates lub biurem podróży, w którym chce kupić bilet i UPEWNIŁ się, że wybrane połączenie objęte jest usługą Dubai Connect.

Minimalny czas przesiadki dla pasażerów klasy ekonomicznej

Czas pomiędzy przylotem do Dubaju a wylotem z Dubaju musi wynosić co najmniej 8 godzin, lecz nie być dłuższy niż 24 godziny. Aby kwalifikować się do skorzystania z usługi „Dubai Connect”, pasażer musi zarezerwować najbardziej dogodne połączenie, tzn. połączenie z najkrótszym czasem tranzytu w Dubaju, pomiędzy przylotem do Dubaju i wylotem z Dubaju. Innymi słowy – dłuższa przesiadka musi wynikać z rozkładu (brak alternatywnego, krótszego połączenia w rozkładzie), a nie być wymuszona przez pasażera, który chce zrobić sobie przerwę w podróży, by pozwiedzać Dubaj.

Minimalny czas przesiadki dla pasażerów pierwszej klasy i klasy biznes

Czas pomiędzy przylotem do Dubaju a wylotem z Dubaju musi wynosić co najmniej 6 godzin, lecz nie być dłuższy niż 24 godziny. Tutaj również długi czas tranzytu musi wynikać z rozkładu linii, a nie być celowym zabiegiem pasażera.

Minimalna cena biletu

Możliwość skorzystania z bezpłatnej przesiadki w Dubaju jest określona także na podstawie minimalnej wymaganej ceny biletu na lot Emirates (tzw. minimum fare). Z reguły minimalna wartość biletu z wylotem z Warszawy to 1200 USD – dla biletu w obie strony (tzw. round trip) i 650 USD dla biletu w jedną stronę (tzw. one way).

WAŻNE! Na niektórych kierunkach i w określonych terminach ”minimum fare” nie ma zastosowania i usługa jest dostępna bez względu na cenę biletu!

Ograniczenia wiekowe

Usługa ta jest skierowana do pasażerów, którzy w dniu wylotu do Dubaju mają co najmniej 18 lat, jeśli podróżują samodzielnie. W przypadku podroży z osobą dorosłą, z oferty może skorzystać maksymalnie dwoje dzieci (pasażerowie, którzy w dniu wylotu do Dubaju nie ukończyli 18 roku życia).

Przewoźnik i bilety

Oba loty tam i z powrotem do i z Dubaju muszą być lotami wykonywanymi przez Emirates (oferowanymi przez Qantas lub Emirates) lub lotami Qantas (oferowanymi przez Emirates lub Qantas). Loty współdzielone z wyjątkiem EK5000 i QF8000 są wyłączone z oferty.
Oferta ta nie jest dostępna dla lotów innymi liniami oraz/lub lotów, dla których Emirates są jedynie sprzedawcą lotu.

Plan podróży musi być ujęty na jednej rezerwacji i jednym bilecie. Bilet musi być wystawiony na dokumencie Emirates (numer biletu zaczynający się od cyfr 176) lub dokumencie Qantas (numer biletu zaczynający się od cyfr 081).

WAŻNE!
Oferta podlega warunkowi dostępności pokoi hotelowych w czasie dokonywania rezerwacji.
Linie Emirates zastrzegają sobie prawo do wprowadzania zmian lub anulowania tej oferty w dowolnym momencie bez powiadomienia.

Jak zarezerwować usługę Dubai Connect?

Usługę można samodzielnie zamówić przez Internet, logując się do swojego konta i wchodząc w zakładkę „Zarządzaj rezerwacją”. Można również skontaktować się bezpośrednio z liniami z Emirates lub biurem podróży, w którym kupowało się bilet.

Usługę można zamówić najpóźniej na 24 godziny przed wylotem. Bilet musi być wystawiony. Konieczne jest uzupełnienie danych z paszportu pasażera.

Potwierdzeniem rezerwacji usługi Dubai Connect jest voucher, który zostanie wydrukowany i wydany wraz z kartami pokładowymi podczas odprawy biletowo-bagażowej na lotnisku. Po przylocie do Dubaju należy udać się do stanowiska Emirates Service Desk, które znajduje się przed stanowiskami kontroli paszportowej. Podróżni mają do dyspozycji bezpłatny transport autokarowy pomiędzy lotniskiem a miejscem zakwaterowania w ramach Dubai Connect.

Posiłki wliczone w cenę są oferowane adekwatnie do pory dnia.

Z przyczyn operacyjnych linia Emirates nie potwierdza konkretnego hotelu, a jedynie standard obiektu.

Więcej informacji o usłudze Dubai Connect znajduje się na stronie www.emirates.com
>> REGULAMIN USŁUGI

Zdjęcia z Dubaju


Więcej nt. Dubaju

Opinie

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *