Grecja – relaks dla bogów?

Udaj się tam, gdzie wypoczywali greccy bogowie! Wyspy greckie słyną ze słońca, pięknych plaż i wspaniałych warunków do kąpieli i nurkowania. Tym razem zabieramy Was… na tylko jedną z nich!

Pewnie nie wiesz, którą warto wybrać – słynna jest Kreta, malowniczy Kos, kusi też Zakynthos? Modne są też Rodos i Santorini? Grecja obejmuje aż… około trzech tysięcy wysp! Na szczęście nie wszystkie są dostępne dla turystów czy też w ogóle zamieszkałe. Mimo to każda z tych turystycznych oferuje sprzyjający relaksowi klimat śródziemnomorski. Jeśli na dodatek lubisz łączyć wypoczynek na plaży ze zwiedzaniem, ucieszy Cię, że dziedzictwo kulturowe Grecji jest bardzo bogate. Historia zaś niebywale ciekawa, co zapewne pamiętasz z lekcji w szkole, gdy można było poznać potęgę starożytności.
Tym razem jednak, aby nie było dylematów, polecamy Ci jedną z wysp – gorące Rodos! Będzie idealne na wspaniały wypoczynek dla zakochanych – akurat za chwilę będą Walentynki. Warto zaskoczyć ukochaną lub ukochanego i zarezerwować bilety lotnicze już dziś!
Rodos spodoba się zwolennikom plażowania i historii oraz zwiedzania zabytków. Warto wybrać się na spacer po Średniowiecznym Mieście wpisanym na Listę światowego dziedzictwa UNESCO, obejrzeć Akropol w Lindos i Dolinę Motyli.
Rodos to przede wszystkim jednak wyspa plaż i słońca, więc będzie idealnym pomysłem na Walentynki!
Rezerwuj lot w 2 strony (11-16 lutego) już za 673 zł!Rodos-loty

Zdjęcia z Warszawy


Warszawa Okęcie

Więcej nt. Warszawy

Oceny

Nie polecamMoże byćJest w porzadkuPolecamZdecydowanie polecam! (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

Opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *