LONDYN – 3 sprawdzone sposoby na udany City Break!

LONDYN – 3 sprawdzone sposoby na udany City Break!
LONDYN – 3 sprawdzone sposoby na udany City Break!

PRZELOT

HOTEL
206 zł/osoba1425 zł/osoba

LONDYN – 3 sprawdzone sposoby na udany City Break! Loty od 206 zł

20171021-lot
Źródło: Sky4Fly; 27.10.2017, godzina 08.00.

Londyn – bogaty plan zwiedzania!

Buckingham Palace, Tower Bridge, Tower of Londyn, Big Ben, London Eye – lista atrakcji czekających na nas w Londynie jest doprawdy długa. Można zwiedzać zabytk, wybrać się na spacer po parkach, zrobić szalone zakupy w Camden Town, kosztować lokalnych specjałów lub spędzić romantyczny weekend. Polecamy 3 sprawdzone sposoby na Londyn!

Londyn na romantyczny City Break

Mimo że to Paryż słynie jako miasto miłości, Londyn ma wiele do zaoferowania. Warto wybrać się do Planetarium w Królewskim Obserwatorium na wyjątkową wyprawę po nocnym niebie i oglądanie gwiazd. W Londynie znajduje się też kapsuła kupidyna – wagonik w London Eye, gdzie poczęstowani zostaniecie szampanem i truflami. Ponadto widok z góry robi wrażenie! Na randkę idealnie pasuje również South Bank – są tu świetne restauracje, piękne widoki, ale i przyjemna atmosfera.

Londyn – na zakupy!

Camden Town słynie jako kolorowa i kipiąca energią dzielnica londyńska! Jest tu oryginalnie i klimatycznie, ale na pewno Ci się spodoba! Można szaleć na zakupach i poznać smaki świata – nie brakuje tu butików z prawdziwymi skarbami. Kilkadziesiąt lat temu Camden Town symbolizowało sztukę awangardową, a nawet określane było dzielnicą skandalu.

Jak dojechać na Camden Town?

Dojazd jest banalnie prosty – wystarczy wsiąść w metro i dojechać na stację Camden Town. Alternatywą są zaś autobusy. Jeśli masz fantazję i kondycję, wsiądź na rower! Trasa prowadzi wzdłuż kanału i malowniczych widoków po drodze nie zabraknie. Na pewno nie przegapisz, że jesteś na miejscu – barwne elewacje, murale, graffiti, wiktoriańskie kamienice z politycznymi komentarzami mieszać się będą z kolorowym i żywiołowym tłumem.

Rezerwacja lotu i hotelu

20171021-hotel

Przykładowo możesz wybrać się do Londynu 9 listopada (wylot Ryanairem o godz. 06.50), a wrócić 16 listopada (wylot Ryanairem o godz. 11.55) – na lotnisko Stansted. Za loty w 2 strony zapłacisz tylko 206 złotych! W cenie masz też bagaż podręczny, który z pewnością będzie wystarczający na tydzień. To aż 10 kg (walizka o wymiarach 55x40x20cm), a dodatkowo mała torebka o wymiarach 35x20x20cm.

Czas na nocleg? Możesz spać w różnych miejscach, zależnie od możliwości finansowych – w Londynie są liczne hostele, hotele czy apartamenty. Polecamy City View Hotel Stratford**, gdzie za pokój jednoosobowy ze wspólną łazienką zapłacisz 1425 złotych! W cenę wliczono też śniadanie i dostęp do Wi-Fi. Do stacji metra dojdziesz zaś spacerem.

Zdjęcia z Warszawy


Warszawa Okęcie

Więcej nt. Warszawy

Opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *