Pomysły na City Break w kwietniu!

Pomysły na City Break w kwietniu!

Masz ochotę wybrać się gdzieś? Kwiecień sprzyja krótkim wypadom – robi się coraz cieplej, a słońce zachęca do zwiedzania. Warto udać się do najpiękniejszych miast w Europie, aby zobaczyć, jak wita je wiosna. Polecamy m.in. Rzym, Paryż oraz https://www.sky4fly.net/tanieloty/londyn.html.
Rzym. Stolica Włoch określana jest jako Wieczne Miasto. To jedno z najchętniej odwiedzanych przez turystów miast ze względu na wspaniałe zabytki, piękną pogodę i romantyczną atmosferę. Piękne budowle liczą aż kilka tysięcy lat! Tętni życiem od rana do wieczora – nie brakuje tu kawiarenek i restauracji. A włoska kuchnia słynie na całym świecie! Warto zobaczyć m.in. bazylikę św. Pawła za Murami, bazylikę Santa Maria Maggiore, Corso, Fontannę di Trevi, Koloseum, a także Pole Marsowe i schody Hiszpańskie.
Za lot w 2 strony – od 17 do 25 kwietnia – zapłacisz 124 zł!
Rzym
Paryż. Atrakcji w Paryżu nie brakuje, ale to nie tylko wieża Eiffla czy Pola Elizejskie. Spacerując po tym mieście, wszędzie dostrzegamy zabytki lub inne atrakcje. Paryż słynie jako jedno z najpiękniejszych miast Europy, a już na pewno romantycznych! Luwr obejmuje aż 350 tysięcy eksponatów, a katedra Notre Dame robi wrażenie na każdym! Budowano ją aż prawie… 200 lat! Warto też wybrać się do Disneylandu oraz na La Defense, nowoczesnej biznesowej dzielnicy Paryża.
Paryż lot
Za lot w 2 strony – od 23 do 29 kwietnia – zapłacisz 609 zł!
Londyn. Wiele tu miejsc znanych i niemal oklepanych, ale naprawdę są godne uwagi – to m.in. Big Ben, London Eye, Trafalgar Square czy Pałac Westminster. Jednak jedna z największych metropolii oferuje dużo więcej – odkrywaj też Camden Town czy Hyde Park, a także klimatyczne antykwariaty. A najpiękniejsze widoki można podziwiać z Tower Bridge! To także świetna opcja dla tych, którzy nie chcą wydać wiele – również na loty.
Za lot w 2 strony – od 20 do 23 kwietnia – zapłacisz 192 zł!
Londyn lot

Zdjęcia z Warszawy


Warszawa Okęcie

Więcej nt. Warszawy

Opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *