Tanie loty do Czech. Odkryj świąteczną Pragę!

Tanie loty do Czech. Odkryj świąteczną Pragę!

Magiczne święta niczym z bajki można spędzić w różnych miejscach – w Tatrach, na rajskiej wyspie albo na przykład uroczej Pradze lub innym czeskim mieście. Grudzień i styczeń to odpowiedni moment, aby podziwiać Czechy w zimowej szacie!
Ulice pięknie przystrojone, wszędzie słychać kolędy i widać świąteczne ozdoby oraz gwiazdy betlejemskie, a pod butami skrzypi śnieg. Aromat grzanego wina kusi, podobnie jak zapach choinek, aby udać się na świąteczny jarmark w sercu miasta.
Święta w Czechach wyróżniają się inną atmosferą – panuje tu wyjątkowy nastrój. Jeśli chcesz spędzić Boże Narodzenie poza domem, ale poczuć ich klimat, wybierz się do Czech na jarmarki bożonarodzeniowe. Grzane widno, miód pitny i lokalne pyszności czekają!
Nie musi to być Praga, mimo że jarmark organizowany w stolicy jest oczywiście największy i wyjątkowo popularny, a ozdobiona Złota Praga wygląda jeszcze okazalej niż zwykle! Każdego roku na Rynku Starego Miasta w Pradze przy wielkiej choince znajdują się stoiska z jedzeniem, podarunkami do kupienia, ozdobami, zabawkami, biżuterią. Dla uczestników odbywa się też moc atrakcji zgodnie z programem artystycznym.
Sprawdź tanie loty do Pragi – za bilet w 2 strony (24-30 grudnia) zapłacisz 561 zł liniami Czech Airlines!
Praga
Warto wybrać się także do Ołumuńca. Miasto słynie z wyjątkowego klimatu podczas jarmarku. Będą koncerty oraz wystąpienia teatralne, wspólne śpiewanie kolęd. Można też obserwować regionalne zwyczaje, szopki betlejemskie i kupić piękne wyroby rękodzieła,

Zdjęcia z Pragi


Więcej nt. Pragi

Oceny

Nie polecamMoże byćJest w porzadkuPolecamZdecydowanie polecam! (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

Opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *