Złota jesień? Koniecznie w Pradze…

Złota jesień? Koniecznie w Pradze…

Złota jesień? Tylko w Pradze!

Są takie miejsca, które zachwycają niezależnie od pory roku – nie dlatego jednak, że zawsze świeci tam słońce. Piękna pogoda, przyjemna woda w morzu, zawsze turkusowy odcień nieba – to wszystko zachęca, ale przecież ciekawsze są takie miasta, które wyglądają inaczej o danej porze roku! Taka właśnie jest… złota Praga! Złota głównie jesienią…

Sprawdź ceny TUTAJ - upoluj tanie loty do Pragi!

W zasadzie do Pragi warto wybrać się o każdej porze roku – nie tylko w wakacje. Co prawda latem rozkwita tu życie towarzyskie i turystyczne. Jednak zimą białe czapki na dachach, ślicznie przyprószone zabytki czy ozdobione świątecznie główne ulice dodają miastu wyjątkowej szczypty magii!

Jednak to na jesieni praska przyroda zachwyca najbardziej, a barwy oszałamiają! Obok słynnego barokowego Mostu Karola można wyruszyć w rejs statkiem albo łodzią, podziwiając okolicę z innej perspektywy.

Niedaleko brzegu znajdują się zaś liczne piwiarnie z wybornym czeskim piwem, więc można się tu rozgrzać po powrocie z wycieczki. Złocisty napój w złocistym mieście jest niemal obowiązkowy – podobnie jak ogromna porcja kaczki z modrą kapustą i czeskimi knedlikami z sosem!

Praga mieni się niezwykłą paletą barw w promieniach jesiennego słońca, a spacerom po zabytkowym rynku, Złotej Uliczce czy terenie zamku na Hradczanach nie będzie końca…

Zdjęcia z Pragi


Więcej nt. Pragi

Oceny

Nie polecamMoże byćJest w porzadkuPolecamZdecydowanie polecam! (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

Opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *