WizzAir zostaje na Okęciu, Ryanair wraca do Modlina

Wczoraj Ryanair oficjalnie potwierdził, że przenosi swoje loty z powrotem do Modlina. Nastąpi to wcześniej niż przewidywano – już od poniedziałku 30 września 2013 r. wszystkie połączenia Ryanair wrócą do podwarszawskiego Modlina, w sam raz na rozpoczęcie sezony zimowego.
Przewoźnik zawarł nową dziesięcioletnią umowę handlową z lotniskiem Warszawa Modlin.

Przy okazji ogłoszenia tej informacji Ryanair zaprezentował również rozkład lotów z Modlina na lato 2014, który zawiera 2 nowe trasy – do Alicante i Salonik. Loty będą realizowane 4 razy w tygodniu. Przewoźnik zwiększy również częstotliwość lotów na 8 innych trasach, w sumie obsługując 28 kierunków.

Aby uczcić swój powrót do Warszawy Modlin i nowe połączenia na lato 2014 Ryanair oferuje 100,000 biletów na podróż w całej Europie już od 29zł/€6,99, na podróż w październiku i listopadzie dostępnych w sprzedaży na www.ryanair.com do północy w czwartek (12 września).

Przypominamy, że największy konkurent Ryanaira – WizzAir podjął decyzję o podtrzymaniu współpracy z lotniskiem Chopina i jej przedłużeniu na stałe od 18 lipca 2013.

Loty do Barcelony >>>

Zdjęcia z Warszawy


Warszawa Okęcie

Więcej nt. Warszawy

Opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *