Zaplanuj wakacje… lub majówkę!

Zaplanuj wakacje… lub majówkę!

Tanie loty na wakacje lub majówkę – zaplanuj już dziś!

Nastał marzec, miesiąc, w którym można już poczuć nieśmiałe promienie słońca, ale nadal jest zimno i szaro. Marzą Ci się wakacje jeszcze bardziej niż w grudniu? To świetnie! Daj się zainspirować – zobacz propozycje.
Zaplanuj najprzyjemniejszy, wolny od obowiązków, urlop, o jakim marzysz od miesięcy. Warto to zrobić z wyprzedzeniem, jeszcze zanim wszyscy zaczną szukać atrakcyjnych ofert i prawdziwych okazji. Najlepiej zacząć polować na tanie bilety lotnicze ok. 2-3 miesiące przed szczytem sezonu turystycznego! Im wcześniej, tym mniej zapłacisz.
Co konkretnie polecamy?
Najlepiej, jeśli skorzystasz z naszej wyszukiwarki i sprawdzisz ceny lotów w wybrane miejsca – jej obsługa jest prosta i intuicyjna. Jeśli wolisz zdać się na nas, mamy kilka pomysłów – m.in. Kretę, Sycylię, Maderę, Costa del Sol, Rimini, Cypr, Maltę czy Gran Canarię. Polecamy same słoneczne kierunki!
SYCYLIA
Urzeka Cię włoski temperament Sycylii? Szerokie plaże o jasnym piasku, śródziemnomorskie słońce, wyjątkowa kuchnia i lokalne wina, czerwone pomarańcze soczyste od soku, malownicze miasta – poczuj, jak wygląda życie w Palermo i daj się zabrać na spacer po miasteczku Taormina – to ponoć jedno z najpiękniejszych miast na świecie.
MALTA
Również Malta spełni Twoje marzenie o wakacjach! Wymarzona wyspa na błogie wakacje – są tu zarówno wspaniałe zabytki, ale i możliwość relaksu w morzu i na plaży. Niezwykle bogate jest na Malcie także życie nocne – jeśli lubisz imprezy klubowe lub na plaży, wybierz Maltę lub Majorkę. Valetta, stolica Malty, to muzeum na świeżym powietrzu – od liczby zabytków może boleć głowa! Wybierz się na wycieczkę po wyspie, ale i naucz się nurkować, aby odkrywać bajeczne rafy koralowe!
Sprawdź loty na Maltę – w maju bilety w 2 strony kosztują ok. 700 zł!
Malta

Sprawdź również loty do Barcelony.

Zdjęcia z Warszawy


Warszawa Okęcie

Więcej nt. Warszawy

Oceny

Nie polecamMoże byćJest w porzadkuPolecamZdecydowanie polecam! (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

Opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *