Zimą? Do Grecji!

Zimą? Do Grecji!

Jedni na narty, inni w ciepłe rejony świata!

Jeśli nie jeździsz na nartach i w sezonie zimowym wolisz gonić za słońcem, wybierz się tam, gdzie do na pewno nie brakuje! Idealne są gorące i malownicze wyspy – np. Madera, Sycylia lub wyspy greckie.
Pobyt w słonecznym miejscu, które zresztą słynie z gorąca i zorby, to sposób na najlepszy urlop! Grecja znajduje się w południowej części Półwyspu Bałkańskiego, a jej obszar oblewany jest przez Morze Egejskie, Jońskie, Kreteńskie i Śródziemne. To jeden z najchętniej odwiedzanych kierunków zarówno latem, jak i zimą – znajdziemy tu wszystko, czego potrzebujemy. Pełnia słońca, moc atrakcji – także dla dzieci, wspaniała kuchnia, piękne krajobrazy i ciekawa kultura oraz pełno zabytków – oto Grecja. Do wyboru są Ateny lub greckie wyspy. Bez względu na wybór, czeka Was też wypoczynek na plaży…
Możesz też kupić łączony City Break – kilka dni zwiedzania w Atenach i plażowania np. na Krecie. Każdy region charakteryzuje się zresztą odrębną kulturą i zwyczajami. Zastanów się, czy masz ochotę na aktywny wypoczynek, a może spokojne spacery wzdłuż plaży? Zima to dobry czas na przemieszczanie się – plażować lepiej w cieplejszych miesiącach. Polecamy zatem wybrać się do Aten, a potem ew. na wybraną grecką wyspę – szukaj tanich biletów do Grecji i zarezerwuj!
Zobacz przykładową ofertę – za lot w 2 strony od 18 do 21 grudnia do Aten zapłacisz 219 zł!
Ateny

Zdjęcia z Aten


Akropol i Partenon
Narodowe Muzeum Archeologiczne
Agora-rynek
dzilenica Monastiraki
E. Venizelos Int. Airport

Więcej nt. Aten

Opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *